Speciální vysávací hubice
        TWINNER – unikátní švédská patentovaná konstrukce a nová technologie dvousměrného vysávání na bázi dvojitých sacích kanálků v jedné hubici. Je určena především pro snadnější a efektivnější úklid. Snadno vysává plovoucí a dřevěné podlahy, dlažby, lina, také zátěžové a jim podobné koberce.
        Dvojité sací kanálky maximálně využijí veškerou sací sílu Vašeho vysavače díky velmi malé vzdálenosti sacích kanálků TWINNERu od vysávaného povrchu. Již nebudete při úklidu zbytečně přisávat falešný vzduch přes kartáčky vysávacích hlavic, a tak snižovat sací výkon vysavače, ale budete již jen silně sát nečistoty z vysávaného povrchu.
        TWINNER se velmi lehce ovládá. Přechod TWINNERu z koberce na hladký
povrch a obráceně lze učinit bez jakéhokoliv přepínání, pouze snadným otočením hubice. Funkce dvojitého vysávání ze středu i ze stran vysávací hubice Vám zaručí bezproblémové vysávání i ve špatně přístupných místech - v rozích místnosti, podél stěn, podlahových lišt a kolem nábytku, a to vždy s dokonalým výsledkem. Již není třeba snímat hubici z vysavače a dále vysávat pouze trubicí. 
        Ani pod nábytkem však nezůstane prach. To zaručuje nízký profil TWINNERu, a to až o polovinu nižší výškou než u běžných hlavic, a tak umožňuje vsunutí TWINNERu do štěrbin o výškách 2 nebo 4,5 cm. Nyní můžete skutečně vysávat téměř všude bez nutnosti pracného stěhování a posouvání nábytku.
        Pryžové provedení obvodu hubice TWINNERu nezanechává po sobě stopy na nábytku, a tak zajistí, že nábytek nebo okrasné dřevěné podlahové lišty nepoškrábáte ani neušpiníte.
        TWINNER se velmi snadno při vysávání ovládá. S jeho vahou pouhých 300 g lehce klouže po jakémkoli povrchu s minimálním odporem a maximální sací silou.
        Údržba TWINNERu je jednoduchá - stačí pouze opláchnout vodou.
        TWINNER lze použít s naprostou většinou na našem trhu dostupných vysavačů. Balení obsahuje i redukci pro trubice o průměrech 32-35 mm. TWINNER je vhodný i pro centrální vysávací systémy.
        Je ekologický - vyroben z kvalitního ABS plastu a 100% recyklovatelný.
Ukázka dvojitých kanálků
Pohled ze spodu na dvojité sací kanálky umožňující velice účinné vysávání ze středu i z bočních stran hubice.


Snadné čištění
Hubici lze snadno propláchnout tekoucí vodou.

 
Minimální údržba (Návod na výměnu)
Opotřebované kluzné polštářky lze snadno vyměnit za nové.
Ty jsou dodávané s hubicí jako její příslušenství.


100 % výkon

Díky minimální vzdálenosti hubice od vysávaného povrchu (2 mm)využijete na 100% výkon vašeho vysavače.

Výška podlahové hubice
Velmi účinně vysaje i pod nízkým nábytkem do výšky 20 mm

 
 

Výška podlahové hubice
Čelní pohled na vysávání do výšky 20 mm.

 

Výška podlahové hubice
V tomto případě vysáváme pod nábytkem do výšky 45 mm.

 
 

Výška podlahové hubice
S Twinnerem vysajete skutečně všude.