Obchodní podmínky - internetové objednávky

(§ 53, odstavec (4) občanského zákoníku)


a) dodavatel Ekoduel v.o.s.
Náměstí 1. Máje 4
430 01 Chomutov
IČO: 482 90 271
DIČ: 182-482 90 271
b) charakteristiky zboží Název zboží a jeho hlavní charakeristika jsou uvedeny na stránkách jednotlivých produktů.
c) cena zboží Cena je uvedena na stránce "Ceny" a v objednávce. K cenám uvedeným na objednávce se již nepřipočítávají žádné další poplatky.
d) náklady na dodání Neúčtujeme.
e) způsob platby a dodání Standardně dobírkou. Zboží zasíláme poštou (balík nebo obchodní balík). Větší zásilky přepravní službou.
f) zrušení kupní smlouvy Kupní smlouvu lze zrušit vrácením zboží nejpozději do 14 dnů ode dne jeho převzetí.
Pokud jste zboží nepoužili, vrátíme Vám částku za zboží, sníženou o manipulační poplatek 200,- Kč + poštovné za odeslání zásilky při nákupu zboží + poštovné za vrácení peněz poštovní poukázkou.
Pokud jste zboží použili, vrátíme Vám částku za zboží, sníženou o poplatek za jeho opotřebení ve výši 10 % ceny zásilky, nejméně však 200,- Kč + poštovné za odeslání zásilky při nákupu zboží + poštovné za vrácení peněz.

Peníze Vám odešleme nejpozději do 14 dnů ode dne převzetí nepoškozené vrácené zásilky. Vracíte-li zboží za více než 5000 Kč, zásilku laskavě pojistěte na její skutečnou cenu. Za poškození nepojištěných zásilek je max. náhrada 5000 Kč.
Pokud si vyzvednete zásilku na poště o více než 5 pracovních dní později ode dne, kdy jsme Vám ji odeslali, a vrátíte ji na konci lhůty pro vrácení, doložte laskavě den převzetí zboží potvrzením pošty o dni převzetí zásilky.
g) náklady na komunikační prostředky Žádné náklady na použití komunikačních prostředků dodavatele se neúčtují.
h) platnost Doba platnosti nabídky nebo ceny je do vydání nové nabídky nebo ceníku, nejméně však 30 dní ode dne vydání ceníku. Pro objednávku platí ceny, platné v den objednání zboží.